Jeśli szef jest miłośnikiem sportowych aut, idealnym prezentem będzie dla niego przejazd na torze wyścigowym Ferrari 458 Italia. Fanom jazdy po bezdrożach w trudnych warunkach warto sprezentować przejazd Off Road 4×4. Gdy natomiast szef lubi adrenalinę, ciekawym pomysłem jest lot paralotnią blisko chmur. Przed wybraniem prezentu dla szefa należy zastanowić się, czy nie będzie on zbyt bezpośredni. Najlepiej jest więc nie kupować konkretnych przedmiotów, tylko wybrać dla niego atrakcję, którą zapamięta na długo.

Jazda Ferrari 458 Italia po torze wyścigowym

Ferrari 468 Italia to legendarne auto, które jest marzeniem wielu kierowców na całym świecie. Na stronie go-racing.pl można wykupić voucher, który umożliwia przejechanie się tym samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym. Nawierzchnia tego miejsca jest idealnie dostosowana do sportowych aut, więc można na niej wykorzystać maksymalny potencjał zabójczo szybkiego Ferrari. Podczas jazdy obok kierowcy będzie czuwał doświadczony instruktor jazdy. Podpowie on uczestnikowi, jak najszybciej pokonać wybrane odcinki trasy. Jazda Ferrari to idealny prezent dla wszystkich szefów pasjonujących się motoryzacją, a w szczególności sportowymi autami. To również świetna okazja do zaskoczenia swojego męża lub ojca niestandardową atrakcją.

Jazda Off Road – bezdroża w pojeździe 4×4

Jeśli szef lubi jazdę po bezdrożach, to idealnym prezentem dla niego będzie jazda Off Road. Atrakcja polega na pokonaniu trasy pojazdem napędzanym na cztery koła idealnie dostosowanym do trudnych warunków. Uczestnik będzie musiał pokonać tereny piaszczyste, błotniste, żwirowe i górzyste. Cały przejazd odbywa się pod czujnym okiem instruktora, który z fotelu pasażera instruuje kierowcę, jak nie zakopać się i nie wypaść z trasy. Duża dawka adrenaliny zapewnia brak nudy i niezapomniane atrakcje. Jazda Off Road jest skierowana dla szefów, którzy lubią się ubrudzić podczas jazdy terenowej.

Lot paralotnią – adrenalina blisko chmur

Lot paralotnią to niesamowicie przyjemne doświadczenie, podczas którego uczestnik ogląda świat z lotu ptaka. Jest to jednocześnie sport dla odważnych osób nie bojących się ryzyka. Uczestnik jest przypięty wraz z pilotem w tandemie, dzięki czemu swobodnie i bezpiecznie porusza się w przestrzeni. Lot blisko chmur na początku jest szokiem, jednak z biegiem czasu relaksuje i odpręża. To świetny prezent dla szefa, który lubi wysoką dawkę adrenaliny w przestworzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here