produktywność

Produktywność nie zależy tak naprawdę od wymyślnych systemów czy też aplikacji zainstalowanych na naszych urządzeniach. Nasza skuteczność pracy wynika przede wszystkim z rezygnacji z nieważnych spraw, które zajmują nam niepotrzebnie czas. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak być bardziej produktywnym oraz zwiększyć swoją wydajność w pracy, a także zarobić większą ilość pieniędzy w krótszym czasie. Koniecznie przeczytaj! 

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/produktywnosc/

Najważniejsza zasada produktywności

Produktywność jest kwestią pracy, a nie wyboru. To my musimy zdecydować się, którą rzecz musimy zrobić, a następnie zacząć działać. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub też prowadzisz własny biznes, z pewnością zetknąłeś się z zasadą 80/20. Na czym ona polega? 

Zasada 80/20, zwana również zasadą Pareto, jest to zasada która mówi o tym że w wielu dziedzinach życia 80% efektów przychodzi z 20% nakładów lub też wysiłków.

Podając to na przykładzie

Sprzedając 20 różnego rodzaju koszulek, zysk który będzie największy będziesz mieć z 2-3 modeli. Na 100 klientów, najwięcej problemów sprawia Ci 4-5 osób. Liczby 20 oraz 80 są do siebie przybliżone, Chodzi tutaj o zasadę że znaczące rezultaty możemy osiągnąć przy stosunkowo niedużym wysiłku. Trzeba jednak wiedzieć w jaki sposób to zrobić. Różnice będziesz w stanie zauważyć wówczas gdy:

• Wynajmiesz specjalistę zamiast samemu będziesz robić marketing internetowy

• Znajdziesz pomysł na dodatkowy zarobek

• Przyciągnie klientów do swojej witryny internetowej używając kampanii AdWords

Przykładów takich jest cała masa. Najważniejsze jest to, aby zrozumieć na czym polega zasada 80/20, czyli zasada Pareto oraz zacząć stosować ją w życiu codziennym.

Zobacz też: http://www.cybertec.pl/w-jaki-sposob-zorganizowac-swoja-prace/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here