Szkoła pływania

Autorski program nauczania i system motywacyjny pozwala na opanowanie umiejętności pływackich i znacznie dodać pewności siebie w wodzie. Szkoła pływania Swimple w Warszawie organizuje zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych. Lekcje odbywają się w 6 lokalizacjach na terenie stołecznego miasta. Wykwalifikowana kadra zachęca do uczęszczania na zajęcia z pływania, które jest świetną formą aktywności fizycznej. Poprawia naszą kondycję, wspomaga układ oddechowy i dobrze wpływa na nasze mięśnie i stawy. Swimple to przede wszystkim rodzinna atmosfera, dzięki której najmłodsi uczestnicy, przy pomocy instruktorów, zwiększą komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Lekcje pływania dla dzieci w Warszawie ze Swimple

Pływanie jest procesem, który należy realizować krok po kroku. Dzięki samozaparciu i dążeniu do celu, człowiek jest w stanie opanować każdą umiejętność. Dziecko, im więcej czasu będzie spędzać w wodzie, tym szybciej się do niej przyzwyczai. Nowatorski system szkolenia Swimple opiera się na 5 poziomach zaawansowania – oswajanie, sekcja A, B, C oraz D. Co więcej, dzięki systemowi Activenow, rodzice za pośrednictwem strony internetowej, mogą na bieżąco śledzić postępy dziecka w nauce. Natomiast uczestnicy otrzymują od Swimple karty naklejkami do samodzielnego wypełniania. Jest to forma motywacji i nagroda za poczynione postępy.

Nauka pływania dla dzieci w Warszawie to małe grupy szkoleniowe oraz instruktor w wodzie. Zajęcia odbywają się w formie lekcje 30 minutowych oraz 45 minutowych. Ponadto każde z dzieci może liczyć na indywidualne wsparcie trenera Swimple.

Nauka pływania dla osób dorosłych. Kurs przyspieszony i lekcje indywidualne

Dorośli także mogą liczyć na wsparcie kadry Swimple. Szkoła pływania organizuje zajęcia dla osób dorosłych, które do tej pory nie zdążyły zdobyć umiejętności pływackich lub chcą poprawić swoją technikę. Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie realizowana jest w maksymalnie 6-osobowych grupach lub podczas lekcji indywidualnych. Cały kurs krok po kroku doprowadzi uczestników do opanowania umiejętności pływackich.

Dorośli mogą skorzystać z przyspieszonych kursów nauki pływania. Obejmuje on zazwyczaj 5 spotkań, które trwają 90 minut. To lekcje pływania całkowicie od podstaw, które chcą w szybszy sposób przełamać barierę i nauczyć się pływać.

Dlaczego wybór Szkoły Pływania Swimple będzie dobrym wyborem?

Szkoła Pływania Swimple, która od 12 lat prowadzi swoją działalność w Warszawie, nie zajmuje się tylko stacjonarnymi lekcjami pływania. W szkole organizowane są także obozy zimowe i letnie dla dzieci poza Warszawą. Zaangażowanie instruktorów w rozwój dzieci jest tego najlepszym przykładem, dlaczego warto zapisać swoją pociechę do Swimple. Każdy z nich jest przygotowany merytorycznie i praktycznie do prowadzenia zajęć. Z racji tego, że są to absolwenci studiów pedagogicznych i byli sportowcy, mają świetny kontakt z dziećmi, oferując im swoją pomoc na każdym kroku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here