Na urodziny babci, zamiast tradycyjnych kwiatów i czekoladek, można ofiarować prezent w postaci przeżycia. Oryginalnymi upominkami są: masaż relaksacyjny, kolacja we włoskiej restauracji, voucher do teatru lub na seans w grocie solnej.

Zabiegi odnowy biologicznej jako prezent dla babci

Prezent urodzinowy dla babci można jej ofiarować w formie zabiegów w salonie odnowy biologicznej. Na miejscu posiadaczka vouchera zostaje oddana w ręce wykwalifikowanych fizjoterapeutów i kosmetologów. W salonach piękności można korzystać z masaży relaksacyjnych i leczniczych, np. gorącymi kamieniami, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz całe ciało. W ośrodkach odnowy biologicznej znajdują się także baseny z hydromasażem, sauny, delikatne łaźnie parowe, groty z lodem.

Wyjątkowy prezent – kolacja w restauracji

Najczęściej to właśnie babcia zaprasza na obiad lub kolację. W dniu jej urodzin warto ją odciążyć od gotowania w kuchni i zaprosić ją na wspólny posiłek w przytulnej restauracji. Oryginalnym pomysłem będzie voucher na kolację w miejscu, gdzie serwowane są potrawy konkretnej kuchni, np. włoskiej, japońskiej, greckiej czy hiszpańskiej. Ciekawym dodatkiem do posiłku będzie degustacja win z profesjonalnym sommelierem.

Voucher do teatru

Voucher do teatru na dowolnie wybraną sztukę to z pewnością trafiony prezent dla babci na urodziny. Bilet można kupić bezpośrednio w kasie placówki lub przez Internet. Voucher na błyskotliwą komedię lub wzruszający dramat teatralny to propozycja na urodzinowe popołudnie. Prezent najlepiej opakować w eleganckie etui.

Seans w grocie solnej dla babci

Inhalacje solankowe wskazane są dla osób z takimi dolegliwościami, jak: niedoczynność tarczycy, alergie, wysokie ciśnienie, alergie wziewne, choroby układu oddechowego i pokarmowego. Seans w grocie solnej pozwalają również zrelaksować się, odpocząć i poprawić samopoczucie. Voucher na seans w pomieszczeniu z cennym jodem to idealny pomysł na prezent dla babci. Pobyt w grocie zajmuje około godziny. Uczestnicy seansu leżą na wygodnych leżakach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here