system ERP

Dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie dużej firmy bez zaawansowanego systemu ERP. Dowiedz się, co kryje się za tym pojęciem oraz dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Poznaj szczegółowe informacje i ciesz się komfortem pracy każdego dnia. 

Czym jest system ERP?

Ten system to profesjonalny zestaw narzędzi, który pozwala usprawnić zarządzanie zasobami firmy. Rozwiązanie to gwarantuje połączenie wszystkich procesów, które zachodzą w organizacji. Mowa tu o złożonych zamówieniach, informacjach o ich realizacji czy płatnościach za sprzedane usługi lub towary. 

Wszystkie informacje na temat szczegółowych działań zostaną więc zapisane i mogą być udostępnione pracownikom. To znacznie usprawnia organizację pracy całego zespołu, gdyż w dowolnym momencie można poznać szczegółowe informacje na temat procesów, które zachodzą w firmie. Ponadto dużo łatwiej jest kontrolować pracę, a także zaplanować kolejne działania. Wszystko to sprawia, że obok profesjonalnego systemu ERP nie można przejść obojętnie. 

Oczywiście warto sięgnąć po system ERP od sprawdzonego dostawcy oprogramowania. Doskonałą propozycją może być wybór rozwiązań Grupy Expert, która spotkała się z bardzo wysokim uznaniem wśród klientów. Zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z szeroką
i zróżnicowaną ofertą, gdyż każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Najważniejsze funkcje systemu ERP

Do najważniejszych funkcji systemu ERP od Grupy Expert bez wątpienia należy możliwość obsługi wszystkich procesów w firmie oraz pracy wielodziałowej. Ponadto możesz dopasować obsługę do pracy w chmurze, a także pracy stacjonarnej. Znacznym ułatwieniem jest korzystanie z jednej centralnej bazy danych. Natomiast modułowość systemu sprawia, że stanowi on uniwersalne rozwiązanie dla wielu firm. Możesz więc z powodzeniem dostosować funkcjonalność do specyfiki branży i obszaru biznesowego. 

Moduły oprogramowania ERP

Profesjonalny system ERP pozwoli na zarządzanie kontaktami, skuteczny vanselling, rozwiązania dla kas fiskalnych czy zamówienia internetowe. Kolejne moduły to serwis, ABI Business Intelligence, logistyka, gospodarka magazynowa, sprzedaż, POS czy rozrachunki. 

Skuteczne zarządzanie firmą umożliwia również moduł handlowo-magazynowy, finansowo-księgowy, środków trwałych, wyposażenia, kadr i płac, raportów i formularza, DMS, zarządzania projektami, zakupów, raportów i analiz czy HR. 

Trudno nie zauważyć, że Grupa Expert udostępnia wiele rozwiązań, które znacznie usprawnią funkcjonowanie firmy i zapewniają komfortową obsługę procesów wewnątrz niej. Przed dokonaniem wyboru warto więc skonsultować się z profesjonalną obsługą, która odpowie na wszystkie pytania i szczegółowo przedstawi ofertę. To doskonała propozycja dla najbardziej wymagających przedsiębiorców, którzy zawsze sięgają po najlepsze oprogramowanie. Dołącz do nich, a wygoda pracy będzie na wyciągnięcie ręki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here