Przesyłanie pieniędzy pomiędzy rachunkami bankowymi zarejestrowanymi w różnych krajach, zawsze wiązało się z koniecznością poniesienia całkiem sporych opłat i odczekania nawet i kilku dni na otrzymanie pieniędzy. Dziś sytuacja już się zmieniła. Przelewy walutowe można realizować szybko i tanio a czasami nawet i za darmo. Jak to możliwe?

Na stronie kantorbox.pl znajdziesz kilka ciekawych platform, zajmujących się transferem pieniędzy pomiędzy krajami Unii Europejskiej i nie tylko. Jakie są ich mocne strony?

Bezpieczeństwo

Wysyłając pieniądze za granicę chcesz być pewien, że osoba „docelowa” będzie miała je na swoim koncie. Wszystkie podane na stronie platformy oferują dostęp do bezpiecznych transferów pieniężnych. Przelanie pieniędzy wymaga posiadania specjalnego konta, uwierzytelnionego za pomocą specjalnego algorytmu. Dzięki temu zabezpieczone są nie tylko środki finansowe, ale też dane poszczególnych Klientów platform.

Szybkość transferu

Mocną stroną każdej z platform jest możliwość szybkiego przesłania pieniędzy i to aż do 24 godzin od momentu wysłania. Jest to opcja szczególnie ważna dla tych osób, które chcą, by ich najbliżsi otrzymali swoje pieniądze możliwie jak najszybciej, bez zbędnego oczekiwania.

Niska cena

Przelewy zagraniczne obsługiwane przez powyższe platformy są nie tylko bezpieczne i szybkie, ale przede wszystkim tanie. Nic w tym dziwnego. Nie po to przecież zarabiamy pieniądze, by znaczną ich część przesłać na rachunek usługodawcy odpowiedzialnego za transfer pieniędzy.

Jak wykonać przelew walutowy?

Przy robieniu przelewów walutowych, najlepiej skorzystać z możliwości jakie dają nam e-kantory. Niektóre z nich, w ramach promocji, oferują możliwość przelania środków nawet i za darmo.

Co ważne – korzystanie z e-kantorów jest jeszcze korzystniejsze, dzięki opłacalnym kursom walut i braku dodatkowych opłat za transakcję (tak zwany spread). Jeśli chcesz przekonać się, jak dużo w porównaniu z bankami zaoszczędzić w e-kantorze, koniecznie wejdź na stronę spred.pl, gdzie sprawdzisz kursy walut w bankach a następnie porównaj te same kursy w kantorach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here