Automatyczne przelewy bankowe, wbrew obiegowej opinii, nie są dedykowane tylko dla przedsiębiorców i dużych firm. Korzystają z nich również klienci indywidualni, chcąc w ten sposób uporządkować realizację comiesięcznych stałych należności. Płacenie rachunków to obowiązek każdego, niezależnie od tego, czy posiada własne mieszkanie czy je wynajmuje bądź zarządza własną firmą.

Udogodnienie dla firm

Każdy przedsiębiorca ma comiesięczne zobowiązania wobec swoich klientów, kontrahentów i urzędów państwowych. W wielu przypadkach regularnie muszą oni płacić taką samą kwotę pieniędzy, np. przy opłatach składek ZUS. Im więcej zobowiązań, tym dłuższy czas ich realizacji. Duża ilość obowiązków, jakie spoczywają na właścicielach firm oraz osobach nimi zarządzających, często jest przyczyną spędzania większej ilości godzin w pracy. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy przedsiębiorca w chwili uregulowania należności jest na urlopie i znajduje się za granicą. Fizycznie jest możliwe, aby mógł on dokonać płatności, jednak w takich okolicznościach wolałby tego uniknąć.

Automatyczne przelewy bankowe, jakie można zrealizować za pośrednictwem bm.pl, pozwalają na regulowanie comiesięcznych należności – bez konieczności każdorazowego zlecania przelewu. Raz podane dane odbiorcy, kwota oraz data dokonania przelewu wystarczą, aby płatności wykonywane były automatycznie. Dzięki temu są one wykonywane w terminie bez obaw przed naliczaniem odsetek.

Rachunki, które płacą się same

Nie tylko firmy mogą skorzystać w bm.pl z takiego udogodnienia. Każdy, kto zechce uporządkować swoje zobowiązania finansowe, może zmienić swój system dokonywania przelewów na automatyczne przelewy bankowe. Usługa dostępna jest dla każdego niezależnie od ilości zlecanych transakcji. Nie tracimy czasu na płacenie rachunków, nie przekraczamy terminów płatności i nie musimy mieć w konkretnych dniach miesiąca dostępu do Internetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here