Wymiana walut kojarzy ci się tylko ze zwykłym kantorem stacjonarnym? Teraz nie jest to jedyna opcja. Jeśli również chcesz zdecydować się na wymianę pieniędzy na inną walutę, możesz zrobić to dzisiaj także przez internet – szybko, bezpiecznie i wygodnie.

Kantory internetowe cieszą się coraz większym powodzeniem wśród Polaków. Dzięki nim możemy wymieniać pieniądze przez 24 godziny na dobę, nie musząc nawet wychodzić z domu. Do dyspozycji mamy szeroką gamę walut, którymi możemy handlować – wystarczy tylko dostęp do internetu, a także dwa konta bankowe, w tym jedno walutowe.

Kantor internetowy przyda się wtedy, gdy:

  • spłacamy kredyt w walucie obcej
  • chcemy pojechać na wakacje do innego kraju
  • mamy rodzinę za granicą i chcemy wysyłać do niej pieniądze
  • chcemy zrobić zakupy w zagranicznym sklepie internetowym
  • zarabiamy w innej walucie
  • prowadzimy transakcje z zagranicznymi kontrahentami

Jednym z e-kantorów działających w Polsce jest kantor internetowy Trejdoo.com, który działa w Polsce już od dłuższego czasu i ma wielu zadowolonych klientów. Pozwala na szybką wymianę pieniędzy on-line zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Co oferuje kantor internetowy Trejdoo?

Korzystniejsze kursy wymiany niż w bankach i kantorach stacjonarnych, wymiana 24/7, szybkie i bezpieczne przelewy – to najważniejsze atuty, którymi wyróżnia się kantor internetowy Trejdoo.com. Jeśli chcesz zdecydować się na skorzystanie z tej oferty, to naprawdę bardzo proste.

Pierwszym korkiem jest zarejestrowanie się na stronie internetowej Trejdoo.com – rejestracja i prowadzenie konta jest bezpłatne. Następnie zasilamy swój portfel w kantorze, wykonując przelew w wybranej kwocie, potem dodajemy zlecenie wymiany na konkretną walutę oraz wypłacamy środki. Cała wymiana zajmie nam nie dłużej niż kilka minut, pieniądze będziemy mieli u siebie tego samego lub następnego dnia.

Co więcej, w kantorze internetowym Trejdoo.com możemy też negocjować kursy wymiany walut i skorzystać z praktycznej rezerwacji – wtedy możemy wymienić walutę po kwocie, która najbardziej nam odpowiada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here