O tym, że „zdrowie jest najważniejsze” wie chyba każdy z nas. Chcemy za wszelką ceną być zdrowi, a najlepiej nie wydając przy tym złotówki. Niestety, publiczna służba zdrowia nie zawsze jest w stanie zapewnić nam właściwą opiekę we właściwym czasie z powodu na czas oczekiwania na wizyty oraz inne niezbędne badania.

Dlaczego tak bardzo chcemy oszczędzać?

Odpowiedzmy sobie najpierw na pytanie – czy my naprawdę chcemy oszczędzać? Czy gdyby było nas stać na prywatną opiekę medyczną to nie zdecydowalibyśmy się na skorzystanie z niej? Może ta chęć oszczędzania wynika z braku środków finansowych? Nic dziwnego – prywatne wizyty u naprawdę dobrych specjalistów sięgają kwot o jakich nam się nawet nie śniło.

Dlaczego jednak nie szukamy innego rozwiązania w celu ochrony naszego zdrowia?

W dzisiejszych czasach, nawet nie mając zbyt dużych środków finansowych, można znaleźć rozwiązanie, które zapewni nam ochronę i pomoże pokryć koszty leczenia. I mimo, że mamy takie szanse to w dalszym ciągu nie korzysta z nich wiele osób. A może, my Polacy myślimy, że choroba czy wypadek nigdy nie będzie nas dotyczyć? Może to jest główny powód, który sprawia, że tak bardzo oszczędzamy na naszym zdrowiu? A nawet jeśli pojawiają się pierwsze niepokojące objawy – wmawiamy sobie, że to nie możliwe, że lekarza odwiedzę w przyszłym miesiącu, bo teraz przecież są ważniejsze wydatki.

W wielu firmach ubezpieczeniowych, np. Aviva, w dzisiejszych czasach, można znaleźć ofertę zapewniającą opiekę w przypadku poważnych zachorowań ale też pakiety medyczne, które zapewnią Ci bezproblemowy dostęp do lekarzy specjalistów. Koszty ponoszonych miesięcznych składek możesz dopasować do swoich potrzeb ale i sytuacji finansowej co pozwala Ci na właściwe zadbanie o swoje zdrowie i przyszłość.

Dzięki wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia nie będziesz musiał martwić się, czy w przypadku choroby wybrać wizytę u lekarza czy wykupienie leków – w przypadku wykrycia naprawdę wielu chorób możesz liczyć na wsparcie finansowe. Wsparcie, które już nigdy nie postawi Cię przed wyborem: „oszczędzać czy nie oszczędzać na leczeniu”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here